Hakkımızda

  • /
  • İlan Tarihi09 Aralık 2020, 18:59

Açıklama

Firmamız gayrimenkul sektöründe 2005 yılından itibaren hizmet vermekte

olup bursa emlak müşavirleri esnaf odası üyesidir ,aynı zamanda taşınmaz ticareti bilgi sistemine kayıtlıdır.

 Gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti ve güven ihtiyaç duyulan en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla çözüm ortağı olarak hareket eden ZİGANA GAYRİMENKUL , bu ihtiyacı karşılamak amacıyla  konusunda uzman kadrosuyla, farklı fiyat ve özelliklerde geniş portföyü, ücretsiz ve doğru netlikte ekspertiz hizmeti çalışmalarından, daire, arsa, işyeri alım satımı, kat karşılığı, hizmetleriyle, tapu organizasyonuna kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Misyonumuz, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri müşterileri için ortaya koyan, kalite ve güvenden ödün vermeyen, müşterileri açısından tercih edilen sektöründe lider bir firma olmak,  gelişme anlayışını benimsemiş nitelikli çalışanlarımızla, müşterilerimize katma değer sağlayarak, gayrimenkul arayışlarında takım arkadaşı olmak ve en uygun gayrimenkulleri sunmaktır.

Firmamız, günümüz şartlarında hızla değişen ihtiyaç ve gereksinimleri aynı hız ve esneklikle karşılayabilecek bir bilgi ve portföy birikimine sahip olmanın öneminin bilincindedir.

Harita

kişi tarafından görüntülendi.